• Start
  • Start recreanten
  • Start wedstrijd
  • Start juniorenAB
  • Start juniorenD
  • Start pupillen

Programma

Programma

Chronoloog

Chronoloog

Parkoersen

Parkoersen

 
 

Deelnemerslijst

Startnr Naam M/V Vereniging Cat. Afstand
Mannen recreanten
A6 Pim van Grinsven
M Fortuna '67
Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A8 Toine Seuntjens M AVR '69 Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A22 John Toolen M Eindhoven Atletiek Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A29 Eric Karsemakers M Best Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A33 Teun van den Acker M Eindhoven Atletiek Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A40 Giel Mutsaarts M Fortuna '67 Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A43 Rob Jansen M Veldhoven Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A49 Joep Sterrenburg M DES Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A53 Vincent Dumont M Eindhoven Atletiek Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A73 Wilko Foolen M Eindhoven Atletiek Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A78 Christian Kelders M Eersel Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A80 Timo Kremers M Eersel Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A86 Andre ten Boske M GVAC Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A88 Nabil Douhou M Eindhoven Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A94 Stefan van Bogget M Eindhoven Atletiek Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A95 Daan van Lent M Lith Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A97 Sander van Deelen M Veldhoven Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A108 Rene Bos M Eindhoven Atletiek Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A112 Gijs Lavrijsen M DES Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A116 Daan Geers M Son en Breugel Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A117 Roy Reerink M GVAC Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A123 Niels de Greef M Veldhoven Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A125 Gerald Rietman M Eindhoven Atletiek Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A128 Walter van Loon M Eindhoven Atletiek Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A133 Mats Lavrijsen M Eersel Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A136 Robin den Oudsten M Mierlo Nrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A140 Jim Dieterman M GVAC Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A144 Jaap van Kessel M Schijndel Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A147 Roel Beckers M Eindhoven Atletiek Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A155 Mika Martin M Veldhoven Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A157 Igor Martin M Veldhoven Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A158 Ton Jacquot M Eindhoven Atletiek Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A161 Rick van Kasteren M Son en Breugel Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A162 Twan van der Heijden M DES Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A173
Martin Struijk
M
Veldhoven
Mrec
Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A185
Frank Bartelen
M
Eindhoven
Mrec
Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A188
Jitse de Kort
M
Riethoven
Mrec
Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A197
Robert Hogeweg
M
Eindhoven
Mrec
Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A204 Michael Ernest M Best Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A222 Jan van Rijt M Oisterwijk Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A252
Hans van Eindhoven
M
AVR '69
Mrec
Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A255 Malcomb Vassallo M Eindhoven Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A258 Dennis Hoefnagel M Veghel Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A259 Marco van Oosterhout M GVAC Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A264 Davy Aalbers M Schijndel Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A266 Dennis van Beers M Fortuna '67 Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A267 Ad van der Heijden M Schijndel Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A272 Dirk van Hunsel M Eindhoven Atletiek Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A275 Ton Schoo M Fortuna '67 Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A277 Wouter Rijckaert M Eindhoven Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A278 Dries Chrristiaens M Eindhoven Atletiek Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A281 Jan Kusters M Fortuna '67 Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A284 Leon Liebregts M Waalre Mrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
Vrouwen recreanten
A17
Dorie Jansen
V GVAC
Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A41
Francis Mutsaarts
V Fortuna '67
Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A85 Danielle ten Boske V GVAC Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A96 Inge van den Boom V GVAC Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A107 Inge van der Meulen V GVAC Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A124 Florine Heijman V Eindhoven Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A126 Lotte Heijman V Eindhoven Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A127 Barbara van den Enden V Eindhoven Atletiek Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A132 Floor Lavrijsen V Eersel Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A154 Alma Engelhart V Loopgroep Wijbosch Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A156 Elin Martin V Veldhoven Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A165
Angela Dirkx
V
Eindhoven Atletiek
Vrec
Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A183 Lisette van der Kallen V Fortuna '67 Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A184 Evi van Bokhoven V Fortuna '67 Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A200 Mirella van Kooten V DES Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A207 Hylkje Folkertsma V Eindhoven Atletiek Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A216 Els van de Kam V DES Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A221 Ellen van Rijt V Oisterwijk Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A251 Elina Peltola V Eindhoven Atletiek Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A253 Hannie Dreves V GVAC Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A271 Manon van den Boogaard V Sint-Oedenrode Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
A288 Karin Bessembinder V Eindhoven Atletiek Vrec Trimloop 2000, 4020, 6040 of 8060 m
Mannen senioren
A44
Frank Wessels
M Triathlon
Msen Mannen Senioren 10080 m
A47
Twan Kops
M GVAC
Msen Mannen Senioren 10080 m 
A69 Angelo Gevers M Fortuna '67 Msen Mannen Senioren 10080 m
A82 Guus van Kessel M Fortuna '67 Msen Mannen Senioren 10080 m
A138 Martijn Martens M Fortuna '67 Msen Mannen Senioren 10080 m
A151 Dennis Loeffen M Triathlon Msen Mannen Senioren 10080 m
Aform Harrie Meulenbroeks M AVR '69 Msen Mannen Senioren 10080 m
Aform  Maik van de Pas  M AVR '69 Msen Mannen Senioren 10080 m
Aform  Ruud Lauwers  M AVR '69 Msen Mannen Senioren 10080 m
Aform  Rob Meulenbroeks  M AVR '69 Msen Mannen Senioren 10080 m
A166 Roy Goossens M GVAC Msen Mannen Senioren 10080 m
A168 Floris Teeuwisse M Eindhoven Atletiek Msen Mannen Senioren 10080 m
A212 Thijs van den Berg M Loopgroep Aart Stigter Msen Mannen Senioren 10080 m
A247 Casper van der Putten M Asterix Msen Mannen Senioren 10080 m
A249 Finn Timmermans M Asterix Msen Mannen Senioren 10080 m
A279 Rob Rutjes M Running Team Eindhoven Msen Mannen Senioren 10080 m
Mannen35
A12
Bram Mutsaarts
M Fortuna '67
M35 Mannen Masters 8060 m
A14
Bart Huisman
M GVAC
M35 Mannen Masters 8060 m
A25 Oscar Mulder M Eindhoven Atletiek M35 Mannen Masters 8060 m
A30 Jeroen Duif M GVAC M35 Mannen Masters 8060 m
A34 Bart Blanken M GVAC M35 Mannen Masters 8060 m
A45 Mark Eggenhuisen M Ruuning Team Eindhoven M35 Mannen Masters 8060 m
A68 Peter Eshuis M Gen. Michaelis M35 Mannen Masters 8060 m
A91 Robin Spijkerboer M Triathlon M35 Mannen Masters 8060 m
A104 Bart Govers M Running Team Eindhoven M35 Mannen Masters 8060 m
A130 Joris Korbeeck M GVAC M35 Mannen Masters 8060 m
A131 Edwin van de Ven M Atletiek Oirschot M35 Mannen Masters 8060 m
A142 Vincent De Gier M GVAC M35 Mannen Masters 8060 m
Aform  Paul Roest M AVR '69 M35 Mannen Masters 8060 m
Aform  Willem Janssen M AVR '69 M35 Mannen Masters 8060 m
Aform   Mat Lavrijsen M AVR '69 M35 Mannen Masters 8060 m
A187 Mark Buiks M DJA M35 Mannen Masters 8060 m
A202 Waldo van Hemert M Running Team Eindhoven M35 Mannen Masters 8060 m
A205 Roland de Haan M Nederl. Triathlonbond M35 Mannen Masters 8060 m
A218 Jan de Kok M GVAC M35 Mannen Masters 8060 m
A220 Marcel van der Heijden M GVAC M35 Mannen Masters 8060 m
A226 Bram van Rijt M Nederl. Triathlonbond M35 Mannen Masters 8060 m
A246 Bart van de Sande M Phoenix M35 Mannen Masters 8060 m
A276 Bart van de Voort M GVAC M35 Mannen Masters 8060 m
Mannen45
A65
Walter Stals
M Eindhoven Atlewtiek
M45 Mannen Masters 8060 m 
A67
Patrick Aerts
M Gen. Michaelis
M45 Mannen Masters 8060 m
A74 Joan School M GVAC M35 Mannen Masters 8060 m
A137 Rik-Jan Zwartenkot M Eindhoven Atletiek M45 Mannen Masters 8060 m
A139 Krijn Bustraan M Eindhoven Atletiek M45 Mannen Masters 8060 m
A186 Roland van Loon M Atletiek Oirschot M45 Mannen Masters 8060 m
A253 Jean-Pierre Hoeboer M De Keien M45 Mannen Masters 8060 m
A280 Filip Lijnen M Eindhoven Atletiek M45 Mannen Masters 8060 m
A283 Stefan van Happen M Eindhoven Atletiek M45 Mannen Masters 8060 m
A286 John Welvaarts M Fortuna '67 M45 Mannen Masters 8060 m
A289 Ricardo Damen M AVV M45 Mannen Masters 8060 m
Mannen55
A84
Hans Loos
M GVAC
M55 Mannen Masters 8060 m
A145
Fons Liebregts
M Eindhoven Atletiek
M55 Mannen Masters 8060 m
Aform   Louis van Rijthoven M AVR '69 M55 Mannen Masters 8060 m
A219 Dis Kusters M Eindhoven Atletiek M55 Mannen Masters 8060 m
A260 Jos Bergervoet M Eindhoven Atletiek M55 Mannen Masters 8060 m
A282 Peter Mijsberg M De Keien M55 Mannen Masters 8060 m
Mannen65
A15
Kees Smetsers
 M Atletiek Oirschot
M65 Mannen Masters 8060 m
A16
Johan van Litsenburg
M GVAC
M65 Mannen Masters 8060 m 
A26 Gert van Kooij M DES M65 Mannen Masters 8060 m
A33 Henk Beijens M Tilburg Road Runners M65 Mannen Masters 8060 m
A181 Joop Slagboom M GVAC M65 Mannen Masters 8060 m
A262 Wim Hermans M Eindhoven Atletiek M65 Mannen Masters 8060 m
Vrouwen senioren
A31
Maureen de Bresser
V Gen. Michaelis
Vsen Vrouwen Senioren 8060 m
A61
Amber van Oort
V Eindhoven Atletiek
Vsen Vrouwen Senioren 8060 m
A93 Evelien Lauwers V GVAC Vsen Vrouwen Senioren 8060 m
A149 Tessa Mom V GVAC Vsen Vrouwen Senioren 8060 m
Aform   Jolien Bruininx V AVR '69 Vsen Vrouwen Senioren 8060 m
A269 Miranda van Bussel V Eindhoven Atletiek Vsen Vrouwen Senioren 8060 m
Vrouwen35
A19
Lianne Verloop
V Gen. Michaelis
V35 Vrouwen Masters 8060 m
A27 Angelique de Vries V Eindhoven Atletiek V35 Vrouwen Masters 8060 m
A66 Mijke Aerts-Jennen V Gen. Michaelis V35 Vrouwen Masters 8060 m
A121 Eefje Ottevanger V Eindhoven Atletiek V35 Vrouwen Masters 8060 m
A170 Anne Huver V Eindhoven Atletiek V35 Vrouwen Masters 8060 m
A171 Nicky de Jonge V Eindhoven Atletiek V35 Vrouwen Masters 8060 m
A225 Margriet de  Beus V Nederl. Triathlonbond V35 Vrouwen Masters 8060 m
Vrouwen45 
A111
Marie-Sophie Schamp
V DES
V45 Vrouwen Masters 8060 m
A152
Antoinet Hems
V Atletiek Oirschot
V45 Vrouwen Masters 8060 m 
A174 Rian van der Burgt V GVAC V45 Vrouwen Masters 8060 m
A206 Annelies van der Zwart V Eindhoven Atletiek V45 Vrouwen Masters 8060 m
A261 Harriet van den Bergh V Marvel V45 Vrouwen Masters 8060 m
A287 Maryll Koenraadt V Eindhoven Atletiek V45 Vrouwen Masters 8060 m
Vrouwen55
 A13 Rikie Huyberts
V Fortuna '67
V55 Vrouwen Masters 8060 m
V V55 Vrouwen Masters 8060 m
Vrouwen65
Mannen korte cross 
A36
Domigos Marreiros
M Asterix M k.cr Mannen korte cross 2600 m
A102
Matthijs van den Broek
M Gen. Nichaelis
M k.cr Mannen korte cross 2600 m
Aform   Rob Schelle M AVR '69 M k.cr Mannen korte cross 2600 m
A164 Andrii Yazykov M Asterix M k.cr Mannen korte cross 2600 m
A175 Lorens Niehof M AVV M k.cr Mannen korte cross 2600 m
België Malte Franssen M Looise M k.cr Mannen korte cross 2600 m
A235 Stijn Groen M Gen. Michaelis M k.cr Mannen korte cross 2600 m
A242 Marc van Gils M De Keien M k.cr Mannen korte cross 2600 m
A248 Casper van der Putten M Asterix M k.cr Mannen korte cross 2600 m
Vrouwen korte cross
A79
Merel Koorengevel
V Asterix
V k. cr Vrouwen korte cross 2600 m
A176
Rianne van Slooten
V 't Haasje
V k. cr Vrouwen korte cross 2600 m
A198 Anne van de Meulengraaf V Asterix V k. cr Vrouwen korte cross 2600 m
Mannen U20
A194
Luc Heesterbeek
M AVV
MU20 Mannen U20  6040 m
A250
Nathan Vos
M De Keien
MU20 Mannen U20  6040 m
A270 Stan Sierdsema M Fortuna '67 MU20 Mannen U20  6040 m
A285 Koen Magnée M Eindhoven Atletiek MU20 Mannen U20  6040 m
Vrouwen U20
A89
Veerle van Erp
V
Gen. Michaelis
VU20
Vrouwen U20  4020 m
A135 Emma van Oijen V Vitalis VU20 Vrouwen U20  4020 m
Mannen U18
A62
Jens van Oirschot
M Marvel
MU18 Mannen U18  4020 m
A101
Vidar van Haren
M AVV
MU18 Mannen U18  B 4020 m
Vrouwen U18
A9
Iris van Sluisveld
V Gen. Michaelis VU18 Vrouwen U18 4020 m
A256
Mieke de Vos
V Fortuna '67
VU18 Vrouwen U18 4020 m 
Jongens junioren C
A24
Brecht Wijnholds
M GVAC
JJC Jongens junioren C 2600 m
A28
Luuk Roubroeks
M GVAC
JJC Jongens junioren C 2600 m 
A42 Teun Daris M AVV JJC Jongens junioren C 2600 m
A51 Tuur Sterrenburg M DES JJC Jongens junioren C 2600 m
A71 Wessel Eijsermans M Eindhoven Atletiek JJC Jongens junioren C 2600 m
A72 Sjoerd Rikkers M GVAC JJC Jongens junioren C 2600 m
A100 Arvo van Haren M AVV JJC Jongens junioren C 2600 m
A110 Joep Caljouw M Eindhoven Atletiek JJC Jongens junioren C 2600 m
Aform   Cas Verhagen M AVR '69 JJC Jongens junioren C 2600 m
A169 Ezra Born M Eindhoven Atletiek JJC Jongens junioren C 2600 m
A177 Sander Coolen M AVV JJC Jongens junioren C 2600 m
A190 Luuk van der Zanden M AVR '69 JJC Jongens junioren C 2600 m
A199 Fergus Tabor M HAC JJC Jongens junioren C 2600 m
A214 Dario Bolenius M Eindhoven Atletiek JJC Jongens junioren C 2600 m
Meisjes junioren C
A1
Avalon Sanders
V Gen. Michaelis
MJC Meisjes junioren C 2600 m
A2 Veroline Sanders V Gen. Michaelis MJC Meisjes junioren C 2600 m
A10 Gaby van Sluisveld
V Gen. Michaelis MJC Meisjes junioren C 2600 m 
A57 Josy Gerritsen V Atletiek Oirschot MJC Meisjes junioren C 2600 m
A115 Enna Muller V AVV MJC Meisjes junioren C 2600 m
A122 Doortje Hoeks V DES MJC Meisjes junioren C 2600 m
A143 Laticha van der Sloot V Atletiek Oirschot MJC Meisjes junioren C 2600 m
Aform   Iris Vugts V AVR '69 MJC Meisjes junioren C 2600 m
A191 Janneke van der Zanden V AVR '69 MJC Meisjes junioren C 2600 m
A203 Valerie Savelsberg V Eindhoven Atletiek MJC Meisjes junioren C 2600 m
A208 Sanne van Dongen V AVV MJC Meisjes junioren C 2600 m
A254 Renske te Paske V GVAC MJC Meisjes junioren C 2600 m
Jongens junioren D
A58
Bram Gerritsen
M Atletiek Oirschot
JJD Jongens junoren D 1490 m
A90
Bram van Tongeren
M Gen. Michaelis
JJD Jongens junoren D 1490 m
A92 Thomas van den Berg M Gen. Michaelis JJD Jongens junoren D 1490 m
A148 Pepijn Nouwens M Prins Hendrik JJD Jongens junoren D 1490 m
A153 Jonas Peters M Loopgroep Aart Stigter JJD Jongens junoren D 1490 m
Aform   Ties van der Zanden M AVR '69 JJD Jongens junoren D 1490 m
Aform   Sam van den Borne M AVR '69 JJD Jongens junoren D 1490 m
Aform   Luuk Kwinten M AVR '69 JJD Jongens junoren D 1490 m
Aform   Gijs Baselmans M AVR '69 JJD Jongens junoren D 1490 m
Aform   Mel Verhagen M AVR '69 JJD Jongens junoren D 1490 m
Aform   Mathijs Sanders M AVR '69 JJD Jongens junoren D 1490 m
A172 Jip van den Oever M Fortuna '67 JJD Jongens junoren D 1490 m
A179 Robin van Helvoort M GVAC JJD Jongens junoren D 1490 m
A189 Niek Hoogland M Gen. Michaelis JJD Jongens junoren D 1490 m
A201 Stan Beenker M Gen. Michaelis JJD Jongens junoren D 1490 m
A213 Luuk van Vuuren M Eindhoven Atletiek JJD Jongens junoren D 1490 m
A215 Jimi Coolen M GVAC JJD Jongens junoren D 1490 m
A217 Floris van Dijk M Prins Hendrik JJD Jongens junoren D 1490 m
A245 Ramon Vaandrager M PAC JJD Jongens junoren D 1490 m
Meisjes junioren D
A4
Saskia Grosfeld
V AVV
MJD Meisjes junioren D 1490 m
A11
Joyce van Sluisveld
V Gen. Michaelis   MJD Meisjes junioren D 1490 m 
A20 Lana van den Heijkant V Gen.Michaelis MJD Meisjes junioren D 1490 m 
A21 Lynn Schriks V GVAC MJD Meisjes junioren D 1490 m
A37 Annemijn Janssen V AVV MJD Meisjes junioren D 1490 m
A46 Louisa Egberts V Prins Hendrik MJD Meisjes junioren D 1490 m
A50 Lenne Sterrenburg V DES MJD Meisjes junioren D 1490 m
A59 Anouk Maus V Atletiek Oirschot MJD Meisjes junioren D 1490 m
A81 Faye Donkers V AVV MJD Meisjes junioren D 1490 m
A98 Jylte va der Heijden V Atletiek Oirschot MJD Meisjes junioren D 1490 m
A113 Nora Schramade V Prins Hendrik MJD Meisjes junioren D 1490 m
A119 Dirkje Jansen V AVV MJD Meisjes junioren D 1490 m
A178 Tessa van Helvoort V GVAC MJD Meisjes junioren D 1490 m
A257 Silke van de Ven V GVAC MJD Meisjes junioren D 1490 m
A268 Dani Pesuwarissa V Gen. Michaelis MJD Meisjes junioren D 1490 m
Jongens pupillen mini
A55
Roel van de Ven
M Atletiek Oitschot
Jmini Jongens pupillen Mini 774 m
A109
Huub Caljouw
M Eindhoven Atletiek
Jmini Jongens pupillen Mini 774 m
Aform   Jens Peijs M AVR '69 Jmini Jongens pupillen Mini 774 m
A163 Thomas van der Heijden M DES Jmini Jongens pupillen Mini 774 m
A196 Toby Verweel M Eindhoven Atletiek Jmini Jongens pupillen Mini 774 m
A224 Siem Baken M AVV Jmini Jongens pupillen Mini 774 m
A229 Merijn Weenen M Prins Hendrik Jmini Jongens pupillen Mini 774 m
A275 Faas van de Nieuwenhof M Eindhoven Atletiek Jmini Jongens pupillen Mini 774 m
Meisjes pupillen mini
A3 Mayke Grosfeld
V AVV
Mmini Meisjes pupillen Mini 774 m 
A159 Melina Zwart V
Eindhoven Atletiek Mmini Meisjes pupillen Mini 774 m
A180 Sandra van der Meulen V Friesland Mmini Meisjes pupillen Mini 774 m
Jongens pupillen C
A39
Ruben Janssen
M AVV
JPC Jongens pupillen C 774 m
A192
Tom Blankers
M Atletiek Oirschot
JPC Jongens pupillen C 774 m 
A211 Thomas Petra M GVAC JPC Jongens pupillen C 774 m
A236 Len Swinnen M Prins Hendrik JPC Jongens pupillen C 774 m
Meisjes pupillen C
A7 Elise Beeren V GVAC
MPC Meisjes pupillen C 774 m
A141 Lise Wennekes V Eindhoven Atletiek MPC Meisjes pupillen C 774 m
A234 Yfke van der Star V Prins Hendrik MPC Meisjes pupillen C 774 m
A241 Nora van Breugel V Prins Hendrik MPC Meisjes pupillen C 774 m
A244 Marit Agema V Eindhoven Atletiek MPC Meisjes pupillen C 774 m
Jongens pupillen B
A48
Sidney Hendrikx
M AVV
JPB Jongens pupillen B 957 m 
A63
Casper Pulles
M GVAC
JPB Jongens pupillen B 957 m
A70 Francesco Fiorini M Eindhoven Atletiek JPB Jongens pupillen B 957 m
A76 Chris Lammers M DES JPB Jongens pupillen B 957 m
A103 Samuel Vlaanderen M Prins Hendrik JPB Jongens pupillen B 957 m
A134 Raffy Derks M GVAC JPB Jongens pupillen B 957 m
A160 Jason Zwart M Eindhoven Atletiek JPB Jongens pupillen B 957 m
Aform   Luuk van den Borne M AVR '69 JPB Jongens pupillen B 957 m
A167 Rowin Keeris M DES JPB Jongens pupillen B 957 m
A223 Sebas Baken M AVV JPB Jongens pupillen B 957 m
A231 Jerroen van Dijk M Prins Hendrik JPB Jongens pupillen B 957 m
A233 Philip Huijgen M Prins Hendrik JPB Jongens pupillen B 957 m
A237 Remi Danklof M Prins Hendrik JPB Jongens pupillen B 957 m
A240 Wouter Nouwens M Prins Hendrik JPB Jongens pupillen B 957 m
A274 Sem Bouten M Prins Hendrik JPB Jongens pupillen B 957 m
Meisjes pupillen B
A23
Robin Bijsterveld
V Eindhoven Atletiek
MPB Meisjes pupillen B 957 m
A114
Elsa Schramade
V Prins Hendrik
MPB Meisjes pupillen B 957 m
A118 Lana van Eemeren V GVAC MPB Meisjes pupillen B 957 m
A146 Mijntje van Hout V Prins Hendrik MPB Meisjes pupillen B 957 m
Aform   Anouk de Laat V AVR '69 MPB Meisjes pupillen B 957 m
A232 Sanne ter Beek V Prins Hendrik MPB Meisjes pupillen B 957 m
Jongens pupillen A  
A18
Jan Meulendijks
M DES
JPA Jongens pupillen A 1290 m
A38
Rik Janssen
M AVV
JPA Jongens pupillen A 1290 m
A52 Biek Sterrenburg M DES JPA Jongens pupillen A 1290 m
A60 Thijmen Mol M GVAC JPA Jongens pupillen A 1290 m
A64 Thijs Pulles M GVAC JPA Jongens pupillen A 1290 m
A75 Falco School M GVAC JPA Jongens pupillen A 1290 m
A77 Jari Kelders M DES JPA Jongens pupillen A 1290 m
A87 Sam van den Heuvel M Eindhoven Atletiek JPA Jongens pupillen A 1290 m
A129 Lars Bertholet M Eindhoven Atletiek JPA Jongens pupillen A 1290 m
Aform   Tom Sanders M AVR '69 JPA Jongens pupillen A 1290 m
Aform   Jelle Baselmans M AVR '69 JPA Jongens pupillen A 1290 m
A182 Wouter Kabel M Eindhoven Atletiek JPA Jongens pupillen A 1290 m
A193 Tijs Blankers M Atletiek Oischot JPA Jongens pupillen A 1290 m
A209 Tim de Kok M GVAC JPA Jongens pupillen A 1290 m
A210 Bram Petra M GVAC JPA Jongens pupillen A 1290 m
A228 Teun Weenen M Prins Hendrik JPA Jongens pupillen A 1290 m
A230 Thijmen v Berge Henegouwen M Prins Hendrik JPA Jongens pupillen A 1290 m
A128 Kilian Egberts M Prins Hendrik JPA Jongens pupillen A 1290 m
Meisjes pupillen A
A5
Elise Grosfeld
V AVV
MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A32
Jasmijn Casteljns
V DES
MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A54 Nienke Vasen V Atletiek Oirschot MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A56 Auk van der Zanden V Atletiek Oirschot MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A83 Tess Roks V Eindhoven Atletiek MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A99 Boke van der Heijden V Atletiek Oirschot MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A105 Mare Pulles V GVAC MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A106 Sterre Pulles V GVAC MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A120 Sarie Jansen V AVV MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A150 Eveline van Bakel V Prins Hendrik MPA Meisjes pupillen A 1290 m
Aform   Fieke Kwinten V AVR '69 MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A195 Elin Verweel V Eindhoven Atletiek MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A227 Eveline van Bakel V Prins Hendrik MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A239 Britt Hoevenaars V Prins Hendrik MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A243 Renske Agema V Eindhoven Atletiek MPA Meisjes pupillen A 1290 m
A265 Jette van Kasteren V Atletiek Oirschot MPA Meisjes pupillen A 1290 m

 

Totaal aantal: 314

Sponsoren:

logojoyce aangepast logo 2016 kopie        Van Happen  RONNOR logo los Aangepast   Logo Markgraaff 2013 2

 

Interessante websites:

LogoFortuna Logoatlregio14 1 kopie Logo atletiekunie Privacyverklaring