Deelnemerslijst

Startnr Achternaam Voornaam M/V Vereniging/woonplaats Cat. Afstand
         
Mannen recreanten
       
 520 Jacquot Ton M A.V. Eindhoven Atletiek Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
529
van der Meer Allard M A.V. Eindhoven Atletiek Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
538 Verhagen Mark M Breda Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
513 Dumont Vincent M A.V. Eindhoven Atltiek Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
522 de Kort Jitse M A.V. D.E.S. Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
539 Verkooijen Dave M Oirschot Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
531 van Moorsel Merijn M Oirschot Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
511 Adams Ronald M A.V. Eindhoven Atletiek Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
515 de Fouw Olmo M Nuenen Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
532 Noijen Mitchel M Den Bosch Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
521 Kanters Paul M A.V. Eindhoven Atletiek Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
536 Thoolen John M A.V. Eindhoven Atletiek Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
537 van Tol Jan M A.A.V. '36 Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
519 van der Heijden Twan M A.V. D.E.S. Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
535 Seuntjens Toine M A.V.R. '69 Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
517 van der Heijden Ad M Schijndel Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
523 Kremers Timo M A.V. D.E.S. Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
516 de Greef Niels M A.V. Eindhoven Atletiek Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
512 van Bogget Stefan M A.V. Eindhoven Atletiek Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
534 van der Plas Ben M A.V. Eindhoven Atletiek Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
514 van Eindhoven Hans M A.V.R. '69 Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
524 Lavrijsen Gijs M A.V. D.E.S. Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
510 Abbink Frank M A.V. Gen. Michaelis Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
526 Lavrijsen Timo M Eersel Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
525 Lavrijsen Mats M Eersel Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
540 de Vries Ronald M GVAC Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
527 van Loon Walter M A.V. Eindhoven Atletiek Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
518 van der Heijden Peter M A.V. Eindhoven Atletiek Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
541 Wijnands Gilbert M Best Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
533 Panhuizen Jeroen C M Geldrop Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
530 Moonen Ferry M Eersel Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
528 Maas Gert M Eersel Mrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
         
Vrouwen recreanten
       
467
van Lieshout Anouk V Arnhem Vrec 2000, 4020, 6040, 8060 m 
468 Steenbakkers Karin V Veghel Vrec 2000, 4020, 6040, 8060 m 
470 van Zundert Suzanne V Breda Vrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
465 van der Kallen Lisette V S.V. Fortuna '67 Vrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
469 van Tongeren Stephanie V Valkenswaard Vrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
460 Aarden Nancy V Eindhoven Vrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
461 Bessembinder Karin V A.V. Eindhoven Atletiek Vrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
464 de Hoog Saskia V GVAC  Vrec 2000, 4020, 6040, 8060 m 
462 Gerritzen Natasja V A.V. Eindhoven Atletiek Vrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
463 Henricks Vera V A.V. Eindhoven Atletiek Vrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
466 van der Kuil Inge V Running Team Eindhoven Vrec 2000, 4020, 6040, 8060 m
         
Mannen senioren, incl. U18 en U20
     
625
Beuwer Michael M A.V. Eindhoven Atletiek Msen 10080 m 
629
van Kessel Guus M S.V. Fortuna '67 Msen 10080 m
628 Goossens Roy M GVAC Msen 10080 m
634 Rutjes Rob M Runnung Team Eindhoven Msen 10080 m
631 Martens Martijn M S.V. Fortuna '67 Msen 10080 m
624 van den Berg Thijs M Loopgroep Aart Stigter Msen 10080 m
635 van der Sanden Michael M A.V. Eindhoven Atletiek Msen 10080 m
627 Gevers Angelo M S.V. Fortuna '67 Msen 10080 m
 639 Verhagen Cas M A.V.R. '69 Msen 10080 m
 640 Meulenbroeks Harrie M A.V.R. '69 Msen 10080 m
 641 van de Pas Maik M A.V.R. '69 Msen 10080 m
632 de Nooiijer Ramon M E.S.A.V. Asterix Msen 10080 m
638 van Uem Arjan M A.V. Eindhoven Atletiek Msen 10080 m
637 Sierdsema Stan M S.V. Fortuna '67 Msen 10080 m
633 van Roosmalen Wouter M GVAC Msen 10080 m
626 van Erp Marco M A.V. Leiden Atletiek Msen 10080 m
636 van Schijndel Luuk M A.V. Eindhoven Atletiek Msen 10080 m
630 Maduro Regginar M E.S.A.V. Asterix Msen 10080 m
         
Mannen 35
       
 213 Huisman Bart M GVAC M35 8060 m
 217 Mulder Oscar M A.V. Eindhoven Atletiek M35 8060 m
211
Haans Stephan M A.V. Eindhoven Atletiek M35 8060 m
215 de Kok Jan M GVAC M35 8060 m
216 Korbeeck Joris M GVAC M35 8060 m
222
Meulenbroeks Rob M A.V.R. '69 M35 8060 m
 223 Roest Paul M A.V.R. '69 M35 8060 m
 224 Janssen Willem M A.V.R. '69 M35 8060 m
 225 Moeskops Dirk M A.V.R. '69 M35 8060 m
 226 van Limpt Paul M A.V.R. '69 M35 8060 m
 227 Lavrijsen Mat M A.V.R. '69 M35 8060 m
214 Kelders Cristian M A.V. D.E.S. M35 8060 m
210 Bierens Dries M A.V. D.E.S. M35 8060 m
220 van Vroenhoven Nicky M A.V. Atletiek Oirschot M35 8060 m
219 van de Ven Edwin M A.V. Atletiek Oirschot M35 8060 m
212 van der Heijden Marcel M GVAC M35 8060 m
218 Rombouts Bas M A.V. D.E.S. M35 8060 m
221 Wessels Frank M Running Team Eindhoven M35 8060 m
         
Mannen 45
       
 249 Vissers Etienne M A.V. Eindhoven Atletiek M45 8060 m
 243 Jansen Rob M Running Team Eindhoven M45 8060 m
247 Sterrenburg Joep M A.V. D.E.S. M45 8060 m
246 School Joan M GVAC M45 8060 m
340 Brands Leon M A.V. Atletiek Oirschot M45 8060 m
245 van Oosterhout Marco M GVAC M45 8060 m
244 van Loon Roland M A.V. Atletiek Oirschot M45 8060 m
341 Dekkers Thijs M S.V. Fortuna '67 M45 8060 m
248 Verdonk Peter M A.V. Eindhoven Atletiek M45 8060 m
242 van Dortmont Ronnie M A.V. Gen. Michaelis M45 8060 m
         
Mannen 55         
 264 Mijsberg
Peter
M
A.V. De Keien
M55 8060 m
260
Brugmans
Henry
M
A.V. Gen. Michaelis
M55 8060 m
266 van Zundert
Peter
M
A.V. Scorpio
M55 8060 m
262 de Kruijf
Wilfred
M
Ned. triathlon Bond
M55 8060 m
261 Kerkhofs Ad M A.V. Veteranen Nederland M55 8060 m
265 Schellens Eef M A.V. Eindhoven Atletiek M55 8060 m
263 Liebregts Fons M A.V. Eindhoven Atletiek M55 8060 m
         
Mannen 65         
 270 Alofs
Geert
M
A.V. Prns Hendrik
M65 8060 m
271
Beijens
Henk
M
A.V. Tilburg Road Runners
M65 8060 m
272 van der Staak Frans M A.V. Atletiek Oirschot M65 8060 m
         
Mannen 70         
282
van Kooij
Gert
M
A.V. D.E.S.
M70
8060 m
280
Bekers
Frans
M
DJA-Zundert
M70
8060 m
281 Hermans Wim M A.V. Eindhoven Atletiek M70 8060 m
         
Vrouwen senioren, incl. U18 en U20       
 190 Andreew
Mila
V
A.V. Eindhoven Atletiek
Vsen
8060 m
192
van Oijen
Emma
V
G.S.A.V. Vitalis
Vsen
8060 m
191 Boerekamp Demi V A.V. 't Jasper Sport Vsen 8060 m
         
Vrouwen 35         
180
de Jonge
Nicky
V
Running Team Eindhoven
V35
8060 m
181
Ottevanger
Eefje
V
A.V. Eindhoven Atletiek
V35
8060 m
182 Vanleeuwe Ariane V GVAC V35 8060 m
         
Vrouwen 45         
111
Schamp
Marie-Sophie
V
A.V. D.E.S.
V45
8060 m
112 de Vries Angélique V A.V. Eindhoven Atletiek V45 8060 m
         
Vrouwen 55         
105
Huyberts
Rikie
V
S.V. Fortuna '67
V55
8060 m
         
         
Vrouwen 65         
 157 van de Kamp
Germa
V
Running Holland Vereniging
V65
8060 m
156
van Beers
Nellie
V
A.V. Atletiek Oirschot
V65
8060 m
         
Mannen korte cross         
657
Varela Marreiros
Domingos
M
E.S.A.V. Asterix
Mkort
2600 m
654
van Haren
Vidar
M
A.V.V.
Mkort
2600 m
658 Niehof Lorens M A.V.V. Mkort 2600 m
 664 Schelle Rob M A.V.R. '69 Mkort 2600 m
655 Heywood Robin M A.V. Gen. Michaelis Mkort 2600 m
662 van Vliet Jos M A.V.V. Mkort 2600 m
653 Engbers Vincent M E.S.,A.V. Asterix Mkort 2600 m
661 Steenkamp Justin M Running Team Eindhoven Mkort 2600 m
663 Wijnholds Brecht M GVAC Mkort 2600 m
660 van der Sanden Ivar M S.V. Fortuna '67 Mkort 2600 m
659 Rikkers Sjoerd M GVAC Mkort 2600 m
652 van den Broek Matthijs M A.V. Gen. Michaelis Mkort 2600 m
651 Bos Koen M Nederlandse triathlon Bond Mkort 2600 m
656 van den Hoogen Jan M A.V. Prins Hendrik Mkort 2600 m
         
Vrouwen korte cross         
294
Voets
Anne-Marijke
V
A.V. Eindhoven Atletiek
Vkort
2600 m
296
Bruininx Jolien V A.V.R. '69 Vkort 2600 m
 297 Herijgers Mette V A.V.R. '69 Vkort 2600 m
 298 van Limpt Renee V A.V.R. '69 Vkort 2600 m
 299 Roest Irma
V
A.V.R. '69  Vkort
2600 m
295 de Vos Mieke V A.V. Eindhoven Atletiek Vkort 2600 m
290 de Bresser Maureen V A.V. Gen. Michaelis Vkort 2600 m
293 van de Meulengraaf Anne V E.S.A.V. Asterix Vkort 2600 m
292 Jonkers Floor V A.V.V. Vkort 2600 m
291 Hoogers Laura V A.V. Cifla Vkort 2600 m
         
Jongens U16         
365
Sterrenburg
Tuur
M
A.V. D.E.S.
U16
2600 m
 361 Caljouw
Joep
M
A.V. Eindhoven Atletiek
U16
2600 m
362 van Haren Arvo M A.V.V. U16 2600 n
363 van Helvoort Robin M GVAC U16 2600 m
366 Sanders Mathijs M A.V.R. '69 U16 2600 m
360 Beenker Stan M A.V. Gen. Michaelis U16 2600 m
364 Maca Jakub M GVAC U16 2600 m
         
Meisjes U16        
 56 Sanders
Veroline
V
A.V. Gen. Michaelis
U16
2600 m
57 Savelsberg Valerie V A.V. Eindhoven Atletiek U16 2600 m
53 Grosfeld
Saskia
V
A.V.V.
U16
2600 m
50 van Dongen
Sanne
V
A.V.V.
U16
2600 m
54 Hoeks Doortje V A.V. D.E.S. U16 2600 m
51 Donkers Faye V A.V.R. '90 U16 2600 m
55 Muller Enna V A.V.V. U16 2600 m
52 Gerritsen Jasy V A.V. Atletiek Oirschot U16 2600 m
         
Jongens U14         
 309 Bertholet
Lars
M
A.V. Eindhoven Atletiek
U14
1490 m
317
de Kok
Tim
M
GVAC
U14 1490 m
325 van de Wijdeven
Sam
M
A.V. Eindhoven Atletiek  U14 1490 m
320  Mol Thijmen
M
GVAC
U14 1490 m
324 van Tongeren
Bram
M
A.V. Gen. Michaelis
U14 1490 m
323 School Falco M GVAC U14 1490 m
322 van de Rakt Has M A.V. Eindhoven Atletiek U14 1490 m
319 Meulendijks Jan M A.V. D.E.S. U14 1490 m
321 Peters Jonas M Loopgroep Aart SAtigter U14 1490 m
326
van der Zanden Ties M A.V.R. '69 U14 1490 m
327 van den Borne Sam M A.V.R. '69 U14 1490 m
328
Kwinten Luuk M A.V.R. '69 U14 1490 m
 329 Verhagen Mel M A.V.R. '69 U14 1490 m
314 Hoogland Niek M A.V. Gen. Michaelis U14 1490 m
316 Kelders Jari M A.V. D,E.S. U14 1490 n
313 Hoefnagel Tren M S.V. Fortuna '67 U14 1490 m
312 Dekkers Quinten M Sint-Oedenrode U14 1490 m
311 Deij Casper M A.V. Gen. Michaelis U14 1490 m
315 Kabel Wouter M A.V. Eindhoven Atletiek U14 1490 m
310 Coolen Jimi M GVAC U14 1490 m
318 Marquet Nick M A.V. D.E.S. U14 1490 m
         
Meisjes U14         
 15 den Holder
Zoë
V
A.V.V.
U14
1490 m
11
Castelijns
Jasmijn
V
A.V. D.E.S.
 U14  1490 m
20 Schriks
Lynn
V
GVAC
U14 1490 m
12 Grosfeld
Elise
V
A.V.V.   U14 1490 m
19 Reker
Esmee
V
A.V. Gen. Michaelis
U14 1490 m
 24 Wouters
Silke
V
 A.V. Gen. Michaelis U14 1490 m
21 Sterrenburg
Lenne
V
A.V. D.E.S.
 U14  1490 m
17 Pesuwarissa Dani V A.V. Gen. Michaelis U14 1490 m
18 Pulles Mare V GVAC U14 1490 m
10 Agema Renske V A.V. Eindhoven Atletiek U14 1490 m
22 Tonneijk Lieke V GVAC U14 1490 m
13 van den Heijkant Lana V A.V. Gen. Michaelis U14 1490 m
14 van Helvoort Tessa V GVAC U14 1490 m
23 van Wagenberg Nora V A.V.V. U14 1490 m
16 ter Horst Eva V A.V.V. U14 1490 m
         
Jongens U8        
2
van der Kuur
Finnley
M
A.V. Eindhoven Atletiek
U8
774 m
1
van der Heijden
Thomas
M
A.V. D.E.S.
U8
774 m
4 van der Zanden Kik M A.V. Eindhoven Atletiek U8 774 m
         
Meisjes U8         
340
van den Broek
Maud
V
A.V. Eindhoven Atletiek
U8
774 m
341 Claassen
Zonne
V
A.V. Eindhoven Atletiek
U8
774 m
342
Kelders
Lika
V
A.V. D.E.S.
U8
774 m
             
Jongens U9         
173
van de Ven
Roel
M
A.V. Atletiek Oirschot
U9
774 m
174
Verweel
Toby
M
A.V. Eindhoven Atletiek
U9
774 m
167 Derks
Luca
M
GVAC
U9
774 m
165 Ahmed
Soulayman
M
A.V.V.
U9
774 m
766 Caljouw Huub M A.V. Eindhoven Atletiek U9 774 m
168 Reznicek Filip M A.V. Eindhoven Atletiek U9 774 m
175
Peijs Jens M A.V.R. '69 U9 774 m
176
Schaap Finn M A.V.R. '69 U9 774 m
170 Kamali Sarvestani Vincent M A.V. Eindhoven Atletiek U9 774 m
171 Sjenitzer Jelle M A.V.V. U9 774 m
169 Rombouts Raf M A.V. D.E.S. U9 774 m
172 Tegenbosch Morris M A.V. Eindhoven Atletiek U9 774 m
         
Meisjes U9         
 352 Zwart Melina V A.V. Eindhoven Atletiek U9 774 m
 350 Grosfeld Mayke V A.V.V. U9 774 m
361 Lammers Nova V A.V. D.E.S. U9 774 m
         
Jongens U10         
 33 Koppen
Noud
M
GVAC
U10
957 m
 38 Suurmond
Julian
M
A.V. Gen. Michaelis
 U10  957 m
35 Serkel
Tein
M
A.V. Gen. Michaelis
 U10  957 m
31 Castelijns
Pepijn
M
A.V. D.E.S.
 U10 957 m
30 Castelijns
Laurens
M
A.V. D.E.S.
U19
957 m
32 van Grinsven
Tim
M
A.V. Gen. Michaelis
U10 957 m
37 Smits
Bauke
M
A.V. Gen. Michaelis
U10
957 m
34 Petra Thomas M GVAC U10 957 m
 39 Graat Siep M A.V.R. '69 U10 957 m
36 Sjenitzer Pim M A.V.V. U10 957 m
         
Meisjes U10         
444
Beeren
Elise
V
GVAC
U10
957 m
 452 de Wit
Iris
V
A.V. Gen. Michaelis
U10
957 m
450 Korbeeck Saar V GVAC U10 957 m
445 van den Broek Tessa V A.V. Eindhoven Atletiek U10 957 m
448 van den Heijkant Kato V A.V. Gen. Michaelis U10 957 m
446 Claassen Aster V A.V. Eindoven atletiek U10 957 m
 453 van Loon Britt V A.V.R. '69 U10 957 m
 454 Naennar-Meurs Aileen V A.V.R. '69 U10 957 m
 455 van Luffelen Benthe V A.V.R. '69 U10 957 m
 456 Paridaans Kaat V A.V.R. '69 U10 957 m
451 van de Wijdeven Luz V A.V. Eindhoven Atletiek U10 957 m
447 Deij Vera V A.V. Gen. Michaelis U10 957 m
449 van den Hoek Kiki V A.V. Eindhoven Atletiek U10 957 m
         
Jongens U12         
87
Zwart
Jason
M
A.V. Eindhoven Atletiek
U12
1290 m
84
 Vink Jens
M
A.V. Gen. Michaelis
U12
1290 m
71 Castelijns
Tim
M
A.V. D.E.S.
U12
1290 m
73 Kamphuis
Floris
M
GVAC
U12
1290 m
 86 de Wit
Pepijn
M
A.V. Gen. Michaelis
U12
1290 m
72 Derks
Raffy
M
GVAC
U12
1290 m
81 Sterrenburg
Biek
M
A.V. D.E.S.
U12
1290 m
75 Lammers Chris M A.V. D.E.S. U12 1290 m
85 Waaijer Daan M GVAC U12 1290 m
74 Korbeeck Micah M GVAC U12 1290 m
83 Tonneijk Tim M GVAC U12 1290 m
76 Nuijtens Jeroen M GVAC U12 1290 m
78 van de Rakt Boet M A.V. Eindhoven Atletiek U12 1290 m
79 Reznicek Frantisek M A.V. Eindhoven Atletiek U12 1290 m
88
Legius Jelle M A.V.R. '69 U12 1290 m
89
van den Borne Luuk M A.V.R. '69 U12 1290 m
90
van Loon Thijs M A.V.R. '69 U12 1290 m
91
Sanders Tom M A.V.R. '69 U12 1290 m
92
Paridaans Ties M A.V.R. '69 U12 1290 m
77 Pulles Casper M GVAC U12 1290 m
80 Steffens Luuk M GVAC U12 1290 m
82 Tomesen Noah M GVAC U12 1290 m
70 Babin Kayden M A.V. Eindhoven Atletiek U12 1290 m
         
Meisjes U12         
 380 Bijsterveld
Robin
V
A.V. Eindhoven Atletiek
U12
1290 m
389
Verweel
Elin
V
A.V. Eindhoven Atletiek
U12
1290 m
386 Smits
Yenthe
V
A.V. Gen. Michaelis
U12
1290 m
387 Vasen Nienke V A.V. Atletiek Oirschot U12 1290 m
385 Pulles Sterre V GVAC U12 1290 m
390
de Laat Anouk V A.V.R. '69 U12 1290 m
 391 Damen Sara V A.V.R. '69 U12 1290 m
388 Verhoeff Zara V A.V. Tilburg Road Runners U12 1290 m
384 Hoefnagel Zoë V Zijtaart U12 1290 m
383 la Grand Lova V A.V. Eindhoven Atletiek U12 1290 m
382 Dekkers Alida V Sint-Oedenrode U12 1290 m
381 Deij Lisa V A.V. Gen. Michaelis U12 1290 m
         

 

Totaal aantal: 268