Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Rabobank Clubkas Campagne

De leden van de Rabobank Hart van de Meierij kunnen weer stemmen uitbrengen aan verenigingen en stichtingen in Boxtel, Schijndel, Sint-Michielsgestel en Sint-Oedenrode. Dit kan vanaf 15 november tot en met 30 november. Hoe meer stemmen, hoe meer de bijdrage is vanuit de Rabobank Clubkas Campagne.

Ook onze vereniging doet hier aan mee. Wij hebbenhier het volgende doel voor bepaald.

'In het afgelopen jaar hebben we mede dank zij het Coöperatief Dividend van de Rabobank een hoogspringmat kunnen aanschaffen voor onze jeugd. Wij willen als vereniging blijven investeren in onze jeugd en in het komende jaar gaan we dit doen door een aantal leden op te leiden tot jeugdtrainer.'

Verzoek aan onze leden is om stemmen uit te brengen op onze vereniging zodat we ons doel kunnen gaan realiseren. Immers wie de jeugd heeft, heeft de toekomst en daar moeten we als vereniging bijvend in investeren!

Dank voor ieders bijdrage.

Groeten

Art Vissers